Hakkımızda

Siz Değerli Müşterilerimize

Kaliteli,hızlı ve güvenilir hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.Tükiye’de daha iyi bir yaşam için yanınızda olan kuruluşumuz İkamet İzni, Çalışma izni ve Vatandaşlık işlemlerini yürütmektedir.İşlemleriniz konusunda uzmanlaşmış olan ekibimizle uluslararası hizmet vermekteyiz.

DENİZ KURUMSAL DANIŞMANLIK bir danışmandan daha fazlası olması gerektiğine inanıyoruz. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyar, tüm enerjimizi müşterilerimiz için harcarız.DENİZ KURUMSAL DANIŞMANLIK olarak müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile beraber çalışmalar da yürütmekteyiz.

Doğru sonuç için doğru yaklaşım gereklidir.

Deneyimli kadromuz, istikrarlı ve etkin yönetimimiz, konusunda uzman insan kaynağımız, yasa ve kurallar çerçevesinde müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet firmamızı tercih nedeni yapmaktadır.
Kendimizi her gün değişen mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde güncel tutuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

2013

YABANCI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

2014

TİCARİ HİZMETLER DANIŞMANLIĞI

2017

YABANCI ÇALIŞMA İZNİ

2020

Türkiye Vatandaşlığı Programı